Ha bizonytalanok vagyunk, akkor – mielőtt bármit is tennénk vagy akár csak eldöntenénk, hogyan tovább -, érdemes egy párkapcsolati elemzést csináltatni.
Aki ezt teszi, sokkal magabiztosabban fog tudni továbblépni, mert a helyzetet jobban átlátva, jobb döntéseket hozhat.
Vitathatatlan azonban, hogy jól kérdezni nem könnyű!
Ezért itt segítek, hogy milyen kérdéseket érdemes feltenned egy ilyen helyzetben. Az alábbiak természetesen csak javaslatok, ötletet adó kérdések. Te minden bizonnyal tudsz majd ezek alapján még sokkal jobbakat is feltenni.
Javaslom írd össze, amire kíváncsi vagy, mert így rengeteg időt megtakaríthatsz.
Íme a kérdések, melyek leginkább segíthetik az utadat:
Szerintem önmagaddal kapcsolatosan talán még inkább fontos kérdezni, hiszen a Te boldogságod a cél. Hidd el nekem, megszokott gondolatfolyamaink sajnos olykor átvernek minket, s így gyakorta „nem látjuk a fától az erdőt”.
Feltehetsz “vagy-vagy” kérdéseket is, melyek talán még pontosabb válaszokat adhatnak:
Természetesen feltehetők a megszokott zárt kérdések is – melyek valójában csak megerősítés kérések -, de megértem, ha számodra fontosak egy ilyen nehéz helyzetben:
További kérdések, például a Szeresd vissza! program vége felé
Természetesen kezdhetünk ekkor is kapcsolati kirakással, de ha szeretnéd, akkor rögtön nekiugorhatunk a kérdéseidnek is. Azok lehetnek a korábbiakból vett ismétlő kérdések, és persze a következők:
Úgy gondolom, nem szükséges az összes kérdést feltenni, hisz az órákig is eltarthat, de hidd el nem mindegy, hogy mit és milyen szavakkal kérdezel. Most itt a lehetőség, hogy kiválaszd a fentiek közül azokat, melyeket a magadénak érzel.
A párkapcsolati elemzés vagy jóslás kétféle formában rendelhető:
45 perces = 15000.-Ft-ért (ha kérsz hangfelvételt az +1200.-Ft AZAZ összesen 16200.-Ft)
85 perces = 27000.-Ft-ért (hangfelvétel AJÁNDÉK!)
Hogy ennyi időbe mennyi kérdés fér bele, főként azon múlik, hogyan készülsz fel! Szóval…
Írd össze a kérdéseidet, és hívj fel időpontért: +36 30 207 1170
Mi történik, ha kérsz egy elemzést illetve jóslást?
Mielőtt bármit elárulnál a kapcsolatodról, egy “nagy kapcsolati kirakásban” meg szoktam nézni, mi a helyzet köztetek. Ebben elmondom, hogy mi a kapcsolat jelenlegi alaphangja, azaz, mivel vagytok mindketten leginkább elfoglalva. Aztán külön-külön elmondom, hogy milyen gondolatok, érzések és cselekvések jellemzőek rátok most.
Itt tudni kell, hogy amit elmondok, mindig a jelenről szól, arról, amire fontos most rálátni.
Ez után, elmondom azt, hogy a jelen állás szerint mi várható a legrosszabb és mi a legjobb esetben. Mindkettőnél megmondom azt is, hogy milyen hozzáállás váltja ki az adott eseményt. Azaz, nem jövendölök, csak a jelen pillanatból látszó lehetséges kimeneteleket mondom el. Végül azt is, ami épp “a levegőben van”, azaz, egy bizonyos hozzáállás miatt, a jelenlegi legvalószínűbb történés, ami szintén feltételhez kötött.
Ezzel kapcsolatban érdemes arra gondolni, hogy a lehetségesség nem azonos a “márpedig ez lesz” kijelentéssel. Tudod, ha most valaki szól, hogy “vigyázz, ott egy kő, nehogy eless benne”, akkor Te odanézel és átléped. Vagy elesel? :-)
Ezek után, már bármit mondhatsz, ha szeretnél, de nem kell semmit mondanod továbbra sem, ha nem akarsz. Viszont, a továbbiakban neked kell kérdezni, és ez nem is olyan egyszerű. (Ezért osztottam meg veled a fenti kérdéseket segítségként.)
Régóta kérem a hozzám bejelentkezőket, hogy írják össze a kérdéseiket, mert ezzel egyrészt időt spórolnak maguknak és több dologra kaphatnak választ, másrészt nem marad ki egyetlen “fontos” kérdés sem.
Senkit sem akarok megsérteni, és szinte mindig elmondom azt is, hogy intelligens, okos emberek szoktak hozzám fordulni, de itt olyan fontos témák jönnek elő, hogy bármennyire is kigondolták a kérdéseiket, azok valahol mégis eltűnnek a sok infó között. Ezért fontos előre összeírni a kérdéseket.
Mint ahogy az sem árt – sőt, felettébb hasznos lehet -, ha a beszélgetésünkről készül hangfelvétel, hogy utána újra – akár többször is – meg lehessen hallgatni.